AKADEEMIAST 2019-09-13T11:03:24+00:00

ARMASTUSE AKADEEMIA

Teekond küllusliku armastuseni algab Sinust endast.

Tere tulemast Armastuse Akadeemia kodulehele!

Mul on heameel, et oled jõudnud siia ning tunned huvi armastuse teema vastu, sest nagu ütleb A Course in Miracles: „ Armastuse jagamine ja suurendamine maailmas on iga inimese kõige olulisem ülesanne siin maises elus“ ja et anda selle ülesande täitmisel endast parim, kutsub Armastuse Akadeemia Sind armastuses kasvama ning avarduma.

Armastuse Akadeemia missioon on suurendada iga indiviidi avatust, oskusi ja võimekusi armastada ja olla armastatud, luua ja hoida terveid, rõõmu ja rahulolu pakkuvaid suhteid, et elada armastuses.

*Inimestena ei saa me läbi ilma suheteta ega ela oma parimat elu ilma armastuseta- teaduslikud uuringud armastusest on kinnitanud, et ka täiskasvanutena me vajame teineteist ja seda eriti emotsionaalses plaanis, et olla hästi reguleeritud, vastupidavad ning heas füüsilises ja vaimses vormis.

Meie aju on sotsiaalne organ ja meie geenidesse on sügavalt juurdunud vajadus sõltuda mõnedest kallitest inimestest, kellele saame loota või kelle poole pöörduda ja öelda: „Hoia mind kõvasti“ kui elumere lained pea peal kokku löövad. Armastus on sama elementaarne elu, tervise ja õnnelikkuse jaoks kui seda on vesi, toit, peavari või seks. * Raamatust „Hold me Tight“, Dr. Sue Johnson.

Teadvustades, et armastus ja head suhted on nii elulise tähtsusega, on mõistlik ja oluline tõsta oma teadlikkust armastuse olemusest ning heade ja toimivate suhete loomisest. Ja seetõttu on Armastuse Akadeemia eesmärk ja pühendumus avarduda koos armastuse ja suhete valdkonnas, tuues Teieni suhete ja armastuse teemalisi teadmisi ning praktikaid mitmel erineval moel (artiklid, kokkuvõtted raamatutest, viited allikatele, praktilised juhendid ning harjutused).

Liiga tihti kipume arvama, et armastus ja head suhted peaks toimima justkui iseeneslikult. Et kui leiame selle „Õige“, siis ongi kõik hästi ja kõik lihtsalt toimib ilma, et me teadlikult selleks midagi tegema peaksime. Veelgi enam, me arvame, et armastus on midagi meist väljaspool ja me ootame passiivselt seda „Õiget“, kes tuleks ja annaks meile põhjuse hakata armastama, olles unustanud oma võime luua armastust iga päev nii enda kui ka teiste ellu.

Harva kui tuleme selle peale, et alustada iseendast. Aga just iseendast tulekski meil siinkohal alustada ja luua kõigepealt armastav, kaastundlik ning suurepärane suhe iseendaga, et seejärel luua selline suhe ka endast väljaspool. Harva võtame me isikliku vastutuse arendada endas armastavale inimesele omaseid kvaliteete, käitumisharjumusi ning võimekusi ja oskusi, et armastada ja olla armastatud.

Muutes oma ettekujutust iseendast ning suhet iseendaga, muudate ka ümbritsevat maailma vastavalt. Teadvustades, et see, mis Sinu elus toimub või ei toimu, on Sinu enda teadvuse looming. Ainult siis kui muudame oma meelt ja oma mõtteid, saab väline reaalsus hakata muutuma.
– The Power fo Awareness, Neville Goddard

Selle asemel, et oodata armastuse saabumist või välise põhjuse ilmumist, kutsub Armastuse Akadeemia võtma vastutuse oma õnne ja heaolu eest enda kätte juba täna, asudes muutma suhet kõigepealt iseendaga armastavamaks ja hakates ise aktiivselt armastust ja õnne genereerima.

Me kõik väärime õnne, rõõmu ja armastust ainuüksi seetõttu, et me eksisteerime ja parim mida Me iseenda ja tegelikult kogu maailma hüvanguks teha saame, on õppida armastama iseennast tingimusteta.

Alusta elumuutvat, põnevat ja sügavat rännakut iseendasse ning transformeeri oma elu- ja armastuskogemus seest väljapoole praktilise 7 sammust koosneva juhendi abil, millega saad lähemalt tutvuda siin või osaledes 7 sammust koosnevas programmis koostöös juhendajaga, millega saad lähemalt tutvuda siin.

Külluslikult armastust soovides!

Calling in „The One“ sertifitseeritud juhendaja ja Armastuse Akadeemia asutaja Sirly Jõgi