7 sammu tõelise armastuseni – taasta kontakt oma tõelise olemusega ning ava end taas armastusele 2020-04-27T14:11:20+00:00

7 sammu tõelise armastuseni

– taasta kontakt oma tõelise olemusega ning ava end taas armastusele.

Romantilise armastuse kogemine on paljude jaoks suur unistus, kuid vähestel õnnestub luua terve ja õnnelik liit oma kaaslasega. Miks see on nii, kuigi me kõik püüdleme armastuse poole, millest unistame?

Põhjuseid on mitmeid, kuid peamised põhjused seisenevad selles, et me ei usu ise sügaval tasandil, et väärime armastust; meil puuduvad vajalikud oskused, võimekused ja teadmised armastava liidu loomiseks ning me ei tea, mida me vajame, et olla suhtes rahulolev ja õnnelik.

Kuidas on lood sinuga? Kas usud, et väärid armastust ainuüksi seetõttu, et sa eksisteerid? Kas omad armastavale inimesele vajalikke omadusi, oskusi ja võimekusi? Kas tead, mida eeldab suurepärase suhte loomine ja hoidmine ning millist partnerit sa vajad, et luua püsiv õnnelik ja terve partnerlus?

Üks peamisi põhjusi, miks paljudel meist ei ole veel sellist armastust, millest unistame , on see, et me pole veel ise saanud selleks versiooniks iseendast, et tõmmata ligi ja hoida sellist armastust.
– Katherine Woodward Thomas

Valus tõde ongi see, et kui suhted ebaõnnestuvad või ei rahulda meid, siis ei ole me veel ise saanud selleks versiooniks iseendast, kes suudaks luua ja hoida sellist suhet, millest unistame. Me kas püüame luua suhet inimesega, kellega me pole kokkusobivad või kes pole suurepärase suhte loomiseks võimeline või me ise kahtleme oma väärtuses olla armastatud või puuduvad meil vajalikud oskused, võimekused ning omadused armastava liidu loomiseks.

Õnneks oleme me kõik arenguvõimelised ning saame muuta oma reaalsust, muutes oma mõtteid, uskumusi, vaateid, sõnu ja tegusid ning tõstes oma teadlikkust armastusest ja heade suhete loomisest ja hoidmisest.

Kas sa oled valmis saama armastavaks versiooniks endast, et tõmmata ligi tõelist armastust?

Iga inimene kogeb armastust vastavalt enda piirangutele ning ei oska nendest tulenevat segadust ja üksildust seostada oma väheste teadmistega armastusest.
–Leo Buscaglia-

Tee endale kingitus ning ava end taas armastusele 7 sammust koosneva juhendi abil.

Juhendiga töötamise tulemusena:

 • Saad teada, mida eeldab romantilise suhte loomine ja millised on armastavale inimesele iseloomulikud tunnused.
 • Seadistad oma sisemise kompassi tõelise armastuse kursile.
 • Lood selge visiooni suhtest, mida soovid luua ning asud visioonist lähtuvalt tegutsema.
 • Vabastad end mineviku taagast ning avad end taas armastusele.
 • Tervendad oma põhiolemuslikud haavad, teadvustades oma valeidentiteedi uskumused ning asendad need sügavamale tõele vastavate uskumustega.
 • Tuvastad, mis osas Sa pead kasvama ja arenema, et luua terveid suhteid ja hoida neid õnnelikuna.
 • Taastad kontakti oma sisemiste kogemustega ning omandad oskused enesejuhtimiseks.
 • Lood armastava ja hooliva suhte iseendaga.
 • Suurendad oma võimekust olla õnnelik seest väljapoole.
 • Omandad oskused armastuse manifesteerimiseks.
 • Saad teada, kuidas olla teekonnal tõelise armastuseni pidurdamatu.
 • Parandad oma eristamisvõimet, et teha “õige” valik.
 • Õpid efektiiselt suhtleme ning väljendama oma soove ja vajadusi armastaval moel.
TUTVU 7 SAMMUST KOOSNEVA ELUMUUTVA JUHENDIGA SIIT

Juhendi läbitöötanud kliendi kogemus

Juhendi abil õnnestus mul luua konkreetne visioon suhtest, mida soovin oma ellu kutsuda ning mis aitab mul kindlalt püsida õigel kursil ja öelda „ei“ ebasobivatele partneritele. Tänu juhendiga töötamisele õppisin ma ennast taas väärtustama ning uskuma, et väärin armastust ja et mul on õigus oma tunnetele, vajadustele ja eelistustele. Minu suutlikkus armastada iseennast tingimusteta on märkimisväärselt paranenud, kuid nii mõnigi oskus ja võimekus vajab veel arendamist.

Mulle meeldib, et juhend sisaldab ka näiteid ja selgitusi ning, et ma saan materjali pidevalt uuesti üle lugeda, sest teadmiste kinnistamine vajab kordamist. Hea on omada juhendit, mis toetab mind teekonnal tõelise armastuseni kasulike teadmistega ja tõhusate praktikatega- abivahend kogu eluks.

Maarja