Kuidas leida seda Õiget – 7 sammu tõelise armastuse leidmiseks 2020-03-02T12:06:12+00:00

Calling in „The One“ programm pakub uusi vaatenurki, teadmisi, oskusi ning praktikaid, mis aitavad sul arendada võimet armastada ja olla armastatud ning luua ja hoida paarisuhet, millest unistad.

CALLING IN „THE ONE“ EHK KUIDAS LEIDA SEDA „ÕIGET“ programmi abil on sajad tuhanded inimesed üle maailma leidnud õnne ja armastuse, mida nad otsinud olid ja nüüd esmakordselt on see tõhus ja toimiv programm saadaval ka Sulle mu armas Eestimaalane.

Calling in „The One“ ehk Kuidas leida seda“ Õiget“ programm põhineb Katherine Woodward Thomas`e Calling in „The One“ 7 weeks to Attract the Love of Your Life rahvusvahelist tunnustust leidnud raamatul ning aastate jooksul pidevalt täiustatud 7 sammust koosneval protsessil. Katherine Woodward Thomas, M.A., MFT, on New York Times Bestselleri Conscious Uncoupling: 5 Steps to Living Happily Even After ja rahvusliku bestselleri Calling in“The One“: 7 Weeks to Attract the Love of Your Life raamatute autor, litsentseeritud abielu ja perekonna terapeut, sadade tuhandete inimeste ülemaailmne õpetaja tema loodud online õppekeskondades. Lähemalt saad tutvuda Katherine tegemistega siit.

See programm on unikaalne ja võimas lähenemine armastuse leidmiseks ja/või sügavamal tasandil kogemiseks ja ka hoidmiseks. See programm aitab vabaneda ebatervetest suhte dünaamikatest, vanadest ning valusatest mustritest armastuses ning aitab sul saada selleks versiooniks endast, kes on võimeline looma ja säilitama suhet, millest unistad.

Calling in „The One“ raamat ja protsess keskenduvad eelkõige sisemisele ettevalmistusele, et luua ja säilitada terveid ning rahuldust pakkuvaid suhteid. Isikusiseste oskuste ja võimekuste kultiveerimine on esmatähtis vundament selleks, et edukalt ellu rakendada isikuväliseid oskusi ja võimekusi terve ning õnneliku armastuskogemuse loomiseks ja hoidmiseks. Ilma sisemise terve ja tugeva vundamendita, pole välistel oskustel ja võimekustel kandepinda, millele toetuda ja nõrgale vundamendile rajatud konstruktsioonid (suhted) kipuvad kergesti kokku kukkuma.

Meie sisemise vundamendi tugevusest ja kvaliteedist sõltub ülejäänud suhete kvaliteet ja eluiga, mistõttu Suhe iseendaga on kõigi teiste suhete kvaliteedi ja toimimise vundamendiks.

Kui muudame suhet iseendaga, siis meie väline maailm muutub vastavalt.
Katherine Woodward Thomas.

Kellele see programm on mõeldud?

Kuidas leida seda „Õiget“ programm on mõeldud kõigile neile- nii vallalistele kui ka paarisuhtes olevatele inimestele, kes soovivad oma elus kogeda õnnelikke ja hästi toimivaid suhteid, sh. romantilist paarisuhet ning kes on valmis võtma vastutuse oma elukogemuste loomise eest enda kanda.

See programm on neile, kes on valmis enese süvatasandi transformatsiooniks ning kes soovivad avastada eneses väe luua ja hoida terveid ning toimivaid suhteid.

See on kõigile enesearengust huvitatud inimestele, kes on väsinud mineviku analüüsimisest ja mineviku draamade protsessimisest ning kes ihkavad saavutada kiireid ja püsivaid muutusi oma elus.

„Sinu üldine ettekujutus iseendast, on see, mis määrab, millises maailmas Sa elad“
Neville Goddard, „The Power of Awareness“

„See, mis jääb alateadlikuks, väljendub meie elus saatusena“
Carl Jung

Oskused ja võimekused, mida programmi kõigus omandad vaid 7 nädalaga:

 • Suurenenud teadlikkust oma sügavamatest tunnetest ja vajadustest, et luua lähedasemaid suhteid teistega.
 • Oskus genereerida suuremat sisemist õnnelikkust, selleks, et Sinu suhted saaksid samuti olla õnnelikumad.
 • Suurem võimekus ennast rahustada ja tuua end tagasi oma väe keskmesse kui oled hirmul ja kaotanud väljavaate.
 • Suurenenud teadlikkus iseenda normidest ja piirangutest, mis aitab sul hoida oma seotuse välja teistega terve ja sobivana.
 • Oskus analüüsida ennast toetaval ja väge andval viisil, mis soosib ning kiirendab arengut ja kasvamist.
 • Lihtsad, kuid efektiivsed praktikad, mis aitavad Sul tõsta ja hoida oma energeetilist vibratsiooni, et tõmmata oma ellu rohkem armastust.
 • Suurem võimekus armastada, aktsepteerida ja väärtustada iseennast tingimusteta, mis on aluseks, et luua tervet ning õnnelikku suhet teise inimesega.
 • Suurem selgus, kuidas kohelda iseennast austuse ja armastusega, et saaksid välja kasvada toksilistest ja valusatest suhte dünaamikatest, mis Sul seni võisid olla iseenda ja/või teistega.
 • Suurem võimekus märgata oma intuitsiooni ja võtta vastu juhatust, mis aitab Sul liikuda oma visiooni realiseerimise suunas.
 • Parem oskus teadlikult valida oma mõtteid, mis aitavad sul genereerida armastust, rõõmu ja heaolu nii iseenda kui ka teiste jaoks.
 • Paremad oskused ja võimekused elada oma elu oma tõelisest ehk oma „õigest“ keskmest lähtuvalt.

Programmi detailsem ülevaade

See programm koosneb 7- sammust, mille käigus juhendajana toetan ma Sind suunamise, erinevate tehnikate, uute vaatenurkade, praktikate ning teadmiste jagamise abil, mis toetavad Sind valusatest mustritest välja kasvamisel ja nende asendamisel tervete harjumuste, mõtteviiside ja uskumustega, mida sa vajad murrangu saavutamiseks armastuskogemuses.

Kliki siia kui soovid lähemalt lugeda protsessi 7 sammu kohta

Mida programm sisaldab ja eeldab

Toetava abimaterjalina vajad Sa endale raamatut: Kuidas leida seda „õiget“: 7 nädalat tõelise armastuse leidmiseks, autor Katherine Woodward Thomas.
Eesti keelse raamatu saad tellida endale siit või soetada endale raamatukauplusest.

Programmi läbimine eeldab:

 • Iseseisvat tööd protsessi toetava raamatuga, ca. 30 minutit päevas.
 • 8 x 1- 1,5 h kohtumist Sertifitseeritud CITO protsessi juhendajaga (treenitud ja õpetatud isiklikult Katherine Woodward Thomas`e poolt 2016- 2017 aastal.

Esimese kohtumise eesmärk on välja selgitada programmi sobivus Sulle kui kliendile ning hinnata Sinu valmisolekut protsessis osalemiseks. Programmi sobivuse korral lepime kokku järgmise 7 sammu läbimise üksikasjad.

Kliendi ja juhendaja kohtumised leiavad aset kas iganädalaselt või üle nädala ning valida saab, kas online kohtumiste või füüsiliste kohtumiste vahel.

Programmis osalemine sisaldab:

 • Abimaterjale praktiliste harjutustega, transformatsiooni protsessi toetavaid jaotusmaterjale ning viiteid toetavatele allikatele vastavalt kliendi vajadustele.
 • Iga kohtumise järgset kokkuvõtet e-mailile olulisematest avastustest, soovitustest ja kohtumise käigus loodud väe deklaratsioonidest.

Kui tunned, et see programm võiks olla midagi Sinu jaoks ja sa oled valmis end vabastama valusatest mustritest armastuses ning rakendama ellu oma väe unistuste suhte manifesteerimiseks, siis on mul suurim au ja heameel asuda teele koos Sinuga läbi Kuidas leida seda „Õiget“ protsessi.

Esmaseks tutvumiseks ja küsimuste esitamiseks, võta minuga ühendust telefonil: 56454330 või kirjuta mulle: sirly@armastuseakadeemia.ee või saada mulle sõnum otse siit.

PROGRAMMI MAKSUMUS

Programmi tutvustava ja kliendi valmisolekut hindava kohtumise hind:
Online: 30.- EUR / 1 h

7- sammust koosneva protsessi hind:
Online: 7 x 40.- EUR / 1- 1,5

„Suhted on meie kõige väärtuslikum vara, mis meil on- suhted väärivad meie tähelepanu ning investeeringut, sest inimestena me vajame õnnelikke, terveid ja rahuldust pakkuvaid suhteid, et kogeda sügavamat õnne ja head tervist kõrge eani“- Katherine Woodward Thomas