Kuidas leida seda Õiget – 7 sammu tõelise armastuse leidmiseks 2019-09-10T15:55:23+00:00

Calling in „The One“ ehk Kuidas leida seda „Õiget“

on 7 sammust koosnev coachingu programm sisemiste blokeeringute vabastamiseks ja tõelise armastuse leidmiseks.

Kõik me soovime olla armastuses sügavalt õnnelikud. Ometigi enamik meist heitleb, et leida ja hoida suhet, mis teeks meid tõeliselt õnnelikuks. Paljud meist võibolla enam ei usugi, et head suhted on võimalikud ja on leppinud vähemaga kui nad südames ihkavad.

Kuidas on lood Sinuga?

Kas oled räsitud ja tüdinenud kordamast samu valusaid mustreid oma suhetes ega tea, mis konkreetselt seisab Sinu ja küllusliku ning püsiva armastuskogemuse vahel? Või tunned, et oled lootusetult kinni jäänud suhtesse, mis sind ei rahulda ega inspireeri ja Sa kahtled oma suutlikkuses luua midagi enamat? Või oled koguni loobunud leidmast oma ellu seda „õiget“ kaaslast, sest sa ei usu enam, et armastuse kogemine võiks olla Sinu jaoks võimalik?

Sa oled nõutu ja arvad võibolla, et Sul on midagi viga või et Sa lihtsalt pole leidnud veel seda „Õiget“ või, et ilmselt on kõik head partnerid juba võetud või, et ehk on Sinu saatus olla selles elus üksinda.

Mis oleks kui ma ütlen Sulle, et me kõik oleme loodud kogemaks külluslikku ja õnnelikku paarisuhet ja et just Sinus peitub vägi, et luua oma ellu suhe, millest unistad ja mille kogemiseks sa looduse poolt kavandatud oled?

Asi ei ole mitte selles, et Sul on midagi viga ega ka selles, et Sinu saatuses pole armastust ette nähtud.

Pigem on küsimus Sinu sisemistes blokeeringutes ja takistustes, mis hoiavad Sind tõelisest ja püsivast armastuskogemusest eemal ning nii sisemiste kui ka väliste oskuste ja võimekuste ebapiisavuses, mis on vältimatult vajalikud terve, jätkusuutliku ja rahuldust pakkuva suhte loomiseks ja hoidmiseks tänapäeval.

Üks peamisi põhjusi, miks paljudel meist ei ole veel sellist armastust, millest unistame , on see, et me pole veel ise saanud selleks versiooniks iseendast, et tõmmata ligi ja hoida sellist armastust.
Katherine Woodward Thomas

Õnnelikud ja terved suhted ei ole armastavast perekonnast pärinemise tulemus, ega ka õige kaaslase kohtamise, astroloogilises mõttes õnnesärgis sündimise ega ka õigel ajal õiges kohas olemise tulemus.
Head suhted saavad võimalikuks tänu vajalikule arengule ja küpsusele- nii sisemiste kui ka väliste oskuste ja võimekuste olemasolule, et olla suuteline navigeerima edukalt igas suhtes ette tulevaid tagasilööke ja pöördepunkte selliselt, et säiliks osapoolte vahel terve intiimusus, soojus ja hea tahe.

Oled Sa valmis headeks uudisteks?
Usun, et oled.

Armastus ei ole ettemääratud õnnistus vähestele, vaid õpitav oskus.

Ja Sina kui intelligentne, kompetentne, tark täiskasvanud inimene omad suutlikkust arendada oma oskusi ja võimekusi, et armastada ja olla armastatud täiesti uuel tasandil, et saaksid jätta oma vanad, korduvad ja pettumust täis lood armastusest igaveseks selja taha.

Sinus peitub vägi, et luua õnnelikku, tervet ja pühendunud paarisuhet.

Kui mõistad, kuidas Sa ise oled alateadlikult olnud oma pettumust valmistavate kogemuste allikaks, siis avaneb Sinus ka vägi luua armastuskogemus, millest oled unistanud või midagi veelgi paremat.

„Sinu minevik ei määra, mis on Sinu jaoks võimalik armastuses tulevikus. See oled Sina, kes kannab endas väge luua armastuskogemust, millest unistad“
Katherine Woodward Thomas

Kui oled valmis ise oma saatust armastuses juhtima ning jätma hüvasti nende valusate mustritega, siis ma kutsun Sind osalema 7 sammust koosnevast CALLING IN „THE ONE“ EHK KUIDAS LEIDA SEDA „ÕIGET“ programmis, mille käigus Sa:

 • Õpid kasutama armastuse ellu kutsumiseks Külgetõmbeseadust- me saame ligi tõmmata ainult seda, mida oleme valmis vastu võtma ja ka ise andma.
 • Tuvastad ja vabastad peamised sisemised takistused ja blokeeringut, mis on seni takistanud armastuse juurdumist Sinu ellu.
 • Transformeerid oma ettekujutuse iseendast, teistest ja maailmast, tuvastades ning muutes lapsepõlves loodud valeuskumused seoses armastusega.
 • Tuvastad, kuidas Sa oled olnud oma kogemuste loomise allikaks ehk kuidas Sa oled varjatult genereerinud tõendeid oma valeuskumuste paikapidavuse kohta.
 • Püsivate muutuste saavutamiseks tuvastad ja rakendad ellu uued viisid suhestumiseks, mis aitavad Sul genereerida uusi kogemusi ja kinnistada uusi ning tõesemaid uskumusi.
 • Tuvastad ja alustad oskuste ja võimekuste arendamist, mis on kriitiliselt vajalikud hästi toimiva, terve ning õnneliku suhte loomiseks ja hoidmiseks.
 • Lood võimsa visiooni õnnelikust, tervest armastuses ja hakkad tegutsema kui võimas kaaslooja armastust täis tuleviku reaalsusesse toomiseks.
 • Teadvustad tõe oma tegeliku väärtuse kohta olla armastatud ja armastada.
 • Õpid uusi oskusi ja praktikaid, mis aitavad Sul luua suurepärase suhte selle „Õigega“, keda sa oma ellu kutsud.
 • Muutud erakordselt ligitõmbavaks just Sulle sobiva partneri jaoks.
 • Lood armastava ja sügavalt kontaktis oleva suhte iseendaga, et saaksid luua armastava ja lähedase suhte oma kaaslasega.
 • Omandad uued vaatenurgad, oskused, võimekused ja praktilised harjutused, mis võimaldavad Sul jätkata iseseisvalt oma oskuste ja võimekuste arendamist, et olla parem armastaja.
Kliki siia, et teada saada programmist lähemalt

Programmi läbinud osalejate tagasiside

Kuidas leida seda „Õiget“ programmi läbimõeldud sammud ja praktikad, lubasid kogeda iseenda sügavamat olemust ja haavatavust, mis on oluline intiimsuhte loomise seisukohast. Juhendaja soe ja toetav kohalolek aitas mul end avada ning jõuda lähemale iseendale ja luua armastava ja toetava suhte iseendaga, tänu millele suudan ma olla armastavam ja tänulikum kaaslane nüüd ka oma partnerile.

Grete

Selles programmis osalemine tuli mu ellu täpselt siis kui ma neid teadmisi ja nõuandeid kõige enam vajasin. Tänu programmis osalemisele õnnestus mul vabaneda ennast hülgavatest harjumustest ning asendada need harjumustega, mis võimaldavad mul edaspidi luua intiimselt lähedast ning teineteist toetavat paarisuhet. Soovitan selles programmis osaleda kõigil, kes tahavad muuta oma elu rõõmsamaks ja armastusküllasemaks.

Jaana