Muuda oma elu, muutes suhet iseendaga – 7 sammu enesega parema suhte loomiseks 2020-12-04T11:19:15+00:00

Muuda oma elu, muutes suhet iseendaga – 7 sammu autentse enesearmastuseni.

Praktiline juhend iseendaga parema suhte loomiseks, et muuta oma kogemusi paremaks ükskõik millises valdkonnas- suhetes, karjääris, isiklikus heaolus või tervises.

Hea ja lähedane suhe iseendaga on eriti oluline saavutamaks lähedast, tervet ning rahuldust pakkuvat romantilist suhet funktsionaalse ning terve kaaslasega.

Me ei saa oodata, et teised kohtleks meid armastuse ja hoolivusega, kui me ise seda enda suhtes ei tee.

Asi on selles, et me treenime teisi kohtlema end nii nagu me iseennast kohtleme. Aga, et kogeda armastavat, hoolivat ning tervet paarisuhet, tuleb Sul kõigepealt luua armastav ja hooliv suhe iseendaga.

Enesearmastus pole olnud meie kultuuriruumis teab mis pop teema, veel vähem on osatud seda meile õpetada ehk modelleerida, mis on aga põhiline viis, kuidas me lastena õpime.

Seega pole vaja end tunda süüdi olevana või ebaõnnestununa, et Sa ei tea, kuidas end tingimusteta armastada. Õnneks oleme me inimestena õppimisvõimelised kogu elu ja kunagi pole hilja alustada. Isegi juba veidi parem ja lähedasem suhe võib muuta Sinu elu kvaliteeti, tuua rohkem rõõmu ja rahulolu ning parandada suhteid ümbritsevatega.

Et terveneda, areneda ja muutuda, vajame me inimestena armastust- isegi kui see on vaid meie enda armastus, mis on suunatud iseendale.
– Christine Arylo

See 7 sammust koosnev praktiline juhend enesearmastuse kultiveerimiseks sisaldab üle saja lehekülje sisemist tööd ja arengut toetavat materjali, mis aitab Sul samm sammult luua lähedasema, armastavama ning hoolivama suhte iseendaga.

Tegemist on ainulaadse ja süsteemse juhendiga, mis viib Sind sügavale enese tundma õppimise, aktsepteerimise ja armastama õppimise protsessi, mille käigus omandad lisaks mitmed eluks vajalikud uued vaatenurgad, harjumused ning praktikad.

Juhend sisaldab aastate jooksul kogutud ja omal nahal läbiproovitud protsesse, praktikaid ja teadmisi, mis aitasid mul jõuda parema suhteni iseendaga ning muuta oma sisemist seisundit püsivalt paremaks.

Juhendis olev materjal pärineb sellistest rahvusvahelistest online programmidest nagu: „Calling in The One“, „6 Love Codes“, „Learning to Love Yourself“, „Feminine Power“, „Powerful Beyond Measure“ ja „Conversations With God“ ja rahvusvaheliselt tunnustatud raamatutest nagu: „ A Return To Love“, Marianne Williamson, „Kuidas leida seda Õiget“, Katherine Woodward Thomas, „ Happy for No Reason“, Marci Shimoff; „The Power of Awareness“, Neville Goddard; „The General Theory of Love“, jne., mis kõik baseerusid ühele konkreetsele põhimõttele- “Muutes iseennast, muutub Sinu väline maailm vastavalt”

Seega ükskõik, millist muutust Sa oma ellu soovid tuua, tuleb Sul teha tööd iseendaga ning muuta oma mõtteid, vaatenurki, suhtumist, käitumist, valikut, sõnu ja harjumusi, et soovitu ellukutsuda.

Psühholoogilised uuringud on kinnitanud, et Sinu identiteet ehk ettekujutus iseendast on peamine vundament, millele kõik muu Su elus baseerub ja mis määrab ära selle, millises reaalsuses Sa elad.

See juhend sisaldab unikaalset ning võimast protsessi, mis aitab Sul muuta piiravaid ettekujutusi iseendast, teistest ja Elust ning avaneda taas armastusele (s.h. enesearmastusele).

“Sinu ettekujutus iseendast, teistest ja Elust on peamine põhjus, miks sa koged oma elu selliselt nagu sa praegu koged ja üksnes muutes oma ettekujutusi ehk mõtteid, muudad sa ka oma elukogemusi.”
– „The Power of Awareness“, Neville Goddard

Lisaks identiteedi tasandi muutusele, pakub juhend külluslikult harjutusi, näiteid ja uusi vaatenurki, mis toetavad Sinu elu kujunemist rõõmu, rahulolu ja hingerahu pakkuvamaks.

Kellele see juhend on mõeldud?

See juhend on mõeldud kõigile neile, kes soovivad muuta oma elukogemusi ning kes on valmis võtma vastutuse oma kogemuste eest enda kanda.

See juhend on mõeldud ka neile, kes on väsinud ja tüdinud sisemisest ängist, valust ja mustadest mõtetest või keda vaevab depressioon, ärevus ja pidev muretsemine.

See on mõeldud ka neile, kes soovivad luua ja hoida paremaid suhteid teistega või muuta olemasolevaid suhteid elutervemateks.

Juhend on mõeldud kõigile neile, kellel on põletav soov ja iha muuta oma praegust seisundist rahulolu pakkuvamaks ja kes on valmis sisemise töö tegemiseks.

“ Iseenda armastamine pole kergete killast, kuna see tähendab, et tuleb armastada ennast tervikuna- ka enese varju, kus peidus kõik vead ja sotsiaalselt ebasobiv. See armastus, millega suhtume oma varju, ühtlasi ka muudab seda.”
– James Hillman

Oskused ja võimekused, mida juhendiga töötamise käigus omandad:

 • Suurem võimekus armastada ennast tingimusteta ja olla iseendaga paremas suhtes ka siis kui seisad silmitsi eneses pettumusega.
 • Suurenenud teadlikkust oma sügavamatest tunnetest ja vajadustest, et olla paremas kontaktis iseendaga ja luua lähedasemaid suhteid teistega.
 • Õpid vaatlema end oma kogemuste allikana ning vastutama oma elukogemuste loomise eest.
 • Õpid muutma toksilisi suhtedünaamikaid ja hoidma oma väe iseendas.
 • Oskus olla endale parem kaaslane ja mentor.
 • Oskus tuvastada oma automaatseid uskumusi ja mõttemustreid, et saaksid neid vajadusel muuta Sind toetavamateks.
 • Oskus analüüsida ennast toetaval ja väge andval viisil, mis soosib ning kiirendab arengut ja kasvamist
 • Õpid kaaslooma koostöös Eluga ja avad end Kõrgema Jõu juhatusele.
 • Rajad tugeva enesearmastuse vundamendi ning õpid vältima kaassõltuvus suhtedünaamikatega kaasa minemist.
 • Suurem võimekus armastada oma keha nii nagu see parajasti on.
 • Õpid haldama oma emotsioone ning olema sõber kõikide oma tunnetega.
 • Parem võimekus juhtida oma meelt, et olla õnnelikum ja ennast toetavam.
 • Oskused genereerida suuremat sisemist õnnetunnet ja võimekus hoida end paremas tasakaalus vaatamata välistele sündmustele.
 • Paremad oskused ja võimekused, et elada armastuses, tasakaalus ja rahus
KLIKI SIIA KUI SOOVID LÄHEMALT LUGEDA 7 SAMMU KOHTA

Mida juhendiga töötamine eeldab

Tahet muuta oma praegust seisundit ning valmisolekut teha iseseisvalt sisemist tööd endaga.

Sul peab olema põletav soov ja iha ennast muuta, et olla sel teekonnal edukas, sest iga muutumine sisaldab endas ebamugavust, ego vastupanu ja valusa reaalsusega silmitsi seismist.

Sinu tahe tunda ennast paremini siin maailmas, on kõige olulisem eeldus juhendiga töötamiseks.

Kuna tegemist on iseseisavalt töötamiseks loodud juhendiga, siis ajalise tempo ja töö tegemise viisi saad Sa ise valida.

NB! Kui vajad abi ja toetust sisemise töö tegemisel, siis on Sul alati võimalus pöörduda abi saamiseks minu poole ja broneerida endale nõustamise aeg (vaata allolevat infot).

JUHENDI MAKSUMUS

Sinu investeering kui soovid vaid juhendit: 19.- EUR

Sinu investeering kui soovid juhendit koos põhiuskumuste tuvastamise protsessiga (1,5 h online kohtumine): 49.-EUR

Ühekordne online nõustamine (põhiuskumuste tuvastamise protsess 1,5 h): 32.- EUR

Juhendi soetamiseks saada mulle kiri oma sooviga aadressile: sirly@armastuseakadeemia.ee ning ma saadan Sulle juhised  tasumiseks ja juhendi pdf failina.