Kuidas tuua lõpetatus või uus algus enneaegselt lõppenud suhtesse.

TERE-HEAD AEGA KIRI.

Tere- head aega kiri on dr. Pat Alleni poolt väljatöötatud meetod enneaegselt lõppenud suhete lõpetamiseks või suhtele uue võimaluse andmiseks.

Mõnikord katkevad suhted ootamatult või enneaegselt ning jätavad su valusate emotsioonide meelevalda, mis ongi märgiks, et suhe pole tegelikult hästi lõpetatud.

Suhe on hästi lõppenud siis, kui sa pigem tunned selle inimesega seoses apaatiat ja empaatiat. Hästi lõppenud suhtesse ei ole jäänud kinni sinu energiat ja sa ei tunne emotsionaalselt tugevaid tundeid selle inimesega seoses.

Mõnikord aga kipuvad suhted lõppema „enneaegselt“ ehk siis sa koged tugevaid tundeid nagu viha, pahameel, solvumine, pettumus, valu … selle inimesega seoses. Võibolla jätsid sa ise kellegi maha liigselt kiirustades või jättis teine inimene su maha ootamatult ja sul on vaja tuua suhtesse korralik lõpetatus või anda kaaslasele teada, et sa oled valmis andma talle uue võimaluse suhte taastamiseks.

Sellisel juhul tuleb sulle appi „Tere- head aega“ kiri, mis aitab sul tuua suhtesse kas korraliku lõpetatuse või avab võimaluse suhte taastamiseks. Kiri töötab nii romantiliste suhete, sõprussuhete kui ka peresuhete klaarimiseks suurepäraselt.

 


Kiri koosneb viiest paragrahvist ning nende paragrahvide järjekord on veidi erinev sõltuvalt sellest, kas sa eelistad selles suhtes olla peamiselt naisenergias (vastuvõtja) või meesenergias (andja).

 

I paragrahv.

Esimene paragrahv on ülevaade teievahelisest suhtest- suhte algus, keskpunkt ja lõpp. Ülevaade sellest, mis sulle selle inimese juures meeldis.

P.S. siinkohal teeme vahet armastusel ja meeldimisel. Armastamine tähendab suures pildis aktsepteerimist ja see ei tähenda seda, et meile selle inimese juures kõik meeldib, aga ta on meie jaoks piisavalt väärtuslik, et teda aktsepteerida koos oma puuduste ja vigadega.

Siin paragrahvis aga kirjuta just sellest, mis sulle tema juures meeldis füüsiliselt, emotsionaalselt, spirituaalselt, mentaalselt, finantsiliselt, hariduslikult jne. Mis iganes sulle tema juures meeldis. Pane see kirja esimesse paragrahvi kirja.

Näiteks :

Kallis X,
Ma igatsen meievahelist suhet väga. Eriti aga seda, kuidas sa panid mind tundma väärtusliku ja ihaldusväärsena. Mulle meeldis, kuidas sa meie suhte alguses mulle igapäevaselt helistasid ja mind korra nädalas kohtama kutsusid“.

 

II paragrahv.

Teise paragrahvi kirjuta suhte ebaõnnestumise tagajärjel tekkinud valust.

Kirjuta valust, et ta enam ei helista sulle või valust, mida tunned, sest sa alles nüüd taipasid kuivõrd oluline ta sulle oli või valust, mida tunned, sest ta loobus sinust.

Näiteks: „Mul on kahju, et sa üha harvem mulle helistasid ja mind välja kutsusid ning ma kahetsen, et ma endast välja läksin ja suhtele lõpu tegin.“

 

III paragrahv.

Kui oled naisenergiat eelistav naine või mees, siis pane kirja siia paragrahvi, mida sa enam mitte kunagi ei taha oma suhetes kogeda või millega sa ei soovi enam oma suhetes kokku puutuda.

Näiteks: „Sul on täiesti õigus tahta olla vaba mees, aga ma ei taha endale meest, kes  ei ole valmis võtma vastutust ja kohustusi, mis kaasnevad suhtes olemisega. Ma ei taha tunda end hüljatuna suhtes ja, et minu vajadustega ei arvestata.“

P.S. Naised saavad elus seda, mida tahavad, teades seda,  mida nad ei taha, sest nad peavad tundma end oma kehas hästi, et sooritada ja tegutseda hästi.

Kui oled aga meesenergiat eelistav naine või mees, siis pane siia paragrahvi kirja, mida sa tahad suhetes oma kaaslaselt.

Näiteks: „Ma tahan, et mu naine on minu suhtes austav ega kurameeri minu juuresolekul teiste meestega. Ma tahan, et mu kaaslane usaldab minu valikuid sõprade osas.“

P.S. Mehed saavad elus seda, mida nad tahavad, teades, mida nad tahavad ja väljendades ja läbi rääkides oma tahtmised spetsiifiliselt. Mehed peavad sooritama hästi, end tunda end hästi.

Suhtlemiseks on laias laastus vaid 3 võimalust:

Hirmutama või ähvardama hirmuga

Hukutama süütunde või häbitundega

Läbirääkima armastusega nende inimestega, keda sa heaks kiidad.

 

IV paragrahv

Kui oled naisenergiat eelistav suhte pool, siis pane siia paragrahvi kirja need asjad, mida sa tahad suhtes üldisemalt. Näiteks: “Ma tahan suhet mehega, kes on valmis hoolima minu tunnetest ning helistab mulle vähemalt kaks korda nädalas.“

Kui oled meesenergiat eelistav pool suhtes, siis pane kirja kõik see, mida sa ei taha suhtes enam kogeda või mida sa ei taha oma kaaslaselt.

Näiteks: „Ma ei taha, et mu kaaslane mind kritiseerib minu sõprade ees. Ma ei taha, et minu naine suitsetab või tarbib alkoholi rohkem kui ta kanda jõuab.“

 

V paragrahv

Täna kirja saajat kirja lugemise eest. Täna teda koos veedetud aja eest ja nende õppetundide eest, mis sa tänu temaga suhtele said. Siia võid veel kirja panna ka selle, mida sa edaspidi kavatsed teisiti teha. Kui soovid anda suhtele uue võimaluse, siis lõpeta kiri järgmiselt: „ Ma olen sulle väga tänulik, kui sa mu vabandused vastu võtad ja kaalud anda meile uue võimaluse.“

Võid lõpetada kirja ka lihtsalt tänades teda kirja lugemise ja sellele vastamise eest.

„Tänan, et leidsid aja minu kirja lugemiseks. Sinu tagasiside kirjale on vägagi teretulnud.“

 


 

Selle kirja sügavam eesmärk on tegelikult uurida ka iseenda osalust suhte katkemises ning, et õppida iseennast paremini tundma (mida ma ei taha/ tahan, mis mulle meeldib ja mida ma enam suhtes kogeda ei soovi ja mida ma edaspidi kavatsen teisiti teha).

Suhete puhul on alati oluline vaadata, milline on meie enda osa suhte ebaõnnestumises.

Me jätkame sama õppetunni kordamist seni kuni me selle ära õpime erinevate inimestega.

Mõnikord töötab see kiri nagu puhastav protsess kirja kirjutajale, sest nende paragrahvide läbimine aitab sul jõuda suhtest saadud õppetundideni ja arusaamadeni, mida sa ise suhetes valesti kipud tegema. Teinekord aga aitab selle kirja kirjutamise protsess jõuda sul teadmiseni, et sa ei soovigi enam seda inimest oma ellu tagasi. Sellisel juhu jäta kiri saatmata ja võta kaasa oma ellu saadud õppetunnid ning ole valmis kogema uusi suhteid juba järgmisel tasandil.

Suhte lõpetatuseni jõudmine on väga oluline edasi liikumiseks aga see kiri võib täita ka hoopis teistsugust eesmärki ning avada enneaegselt lõppenud suhtele uue võimaluse.

Mõnikord inimesed ei julge ise esimest sammu teha ja kardavad, et sa oled nende peale väga pahane, kuid kui nad loevad sellise ülesehitusega kirja, siis nad võivad jõuda mõistmiseni, mida nad ise tahavad või ei taha ja julgevad tunnistada ka oma eksimusi.

Katseta ja proovi, kuidas selline kirja formaat aitab Sul klaarida „enneaegselt“ või halvasti lõppenud suhteid.

NB! Kui kirjutad kirja naisenergiast lähtuvalt meesenergias mehele, siis oota kirja ära saatmisega 8 nädalat viimasest kontaktist ja seda juhul, kui mees oli see, kes suhte katkestas.

Pat Allen teab rääkida, et mehed vajavad 8 nädalat aega peamiste elu otsuste tegemiseks ja parem on anda neile see aeg omaette protsessimiseks.

 

 

Armastusega,
Sirly

Uuri ise lähemalt Pat Alleni „Tere – head aega „ kirja kohta kuulates tema podcasti või LA Talk Radio showd: https://www.drpatallen.com/

 

2020-12-04T11:12:39+00:00 4.12.2020|